Umývacia tunelová linka RoboJet

tammermatic slovensko slider 2

Linka Robojet

Testované v Škandinávii v extrémnych podmienkach

Tammermatic RoboJet  je umývacia tunelová linka je koncipovaná pre umývanie až 100 áut / deň. Na umývanie a sušenie sú požité podobné technológie ako pre umývacie linky T700.

Umývacia tunelová linka Robojet je dodávaná v dvoch prevedeniach a to ako bezkartačová umývacia linka a klasická tunelová umývacia linka s kefami. Je tiež možné dodať autoumyvárne s kefami, ktoré budú umožňovať pri niektorých programoch umývanie bez kefiek. Umývacia tunelová linka RoboJet je vyrábaná v dĺžkach dopravníkov od 17 do 35 metrov. Odporúčaná dĺžka haly pre bežné tunelové umývacie linky je 20 – 27 m. Maximálna šírka umývaných automobilov je 2.3 m a umývacia výška môže byť maximálne 2,4 m. Umývacia tunelová linka RoboJet môže byť tiež vybavená leštením, tlakovým oscilujúcim umývaním a spodným tlakovým umývaním.

Výhoda umyvárky

Softvér obsahuje unikátny bezpečnostný systém fy Tammermatic, ktorý chráni stroj pred poškodením a zbytočnými poruchami, ak sa u vozidla vyskytne neobvyklé príslušenstvo ako napr. ťažné zariadenie, spojler a pod. V základnej cene je tiež ovládanie brán v umývacej hale.

Väčšina majiteľov automobilov svoje vozidlá pravidelne umýva. Viac ako polovica z nich oceňuje ľahkosť a ekologickosť umývanie v automatickej linke. Umývací tunel je rýchly a ľahký spôsob umývania automobilu. Kapacita umývacieho tunela môže dosiahnuť až tisíc automobilov denne. Autá môžu nasledovať ísť rýchlo za sebou, čo poskytuje vysoký počet umytí a krátku dobu čakania. Moderný umývací tunel môže byť vybavený takmer rovnakými vlastnosťami ako jedeniný stroj, čo z neho robí významnú alternatívu pre bežné umývanie automobilov. Umývací tunel ako umývací systém je významnou alternatívou, ak je umývanie viac ako 25 000 vozidiel ročne.

Zákazníci požadujú hodnotu za peniaze. Čistenie iba veľkých plôch na ich vozidlách už nestačí, pretože rôzne zložité formy vozidla, ako napríklad predná maska ​​chladiča, strešné nosiče, spojler a špeciálne ráfiky, ochranné kryty poznávacích značiek, kľučky dverí a stierače čelného okna musia byť dôkladne vyčistené. Umývací tunel ponúka rozmanitý výber nastavení.

RoboJet je moderný umývací tunel s vynikajúcim výsledkom umývania. Pokročilé metódy umývania a rôzne možnosti úprav umývacích programov zaisťujú spokojnosť zákazníka za akýchkoľvek podmienok umývania. Umývacia tunelová linka Robojet je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám každého motoristu.

Možnosti ovládania

Rozhranie založené na internetovom prehliadači, ktoré je možné ovládať buď lokálne z panelového PC, alebo na diaľku prostredníctvom sieťového pripojenia, ak je autoumývareň pripojená k sieti.

Užívateľské rozhranie má niekoľko užívateľských úrovní s rôznymi funkciami, ktoré je možné v závislosti od úrovne použiť – čítanie alarmov, počítadlo umývania, prezeranie elektronických dokumentov uložených v užívateľskom rozhraní. V prípade poruchy je možné prečítať príčinu poruchy stroja, a to aj v prípade, že užívateľské rozhranie nespravuje žiadny personál. Týmto spôsobom je možné pripraviť sa na budúce opravy a predvídať potrebu možných náhradných dielov ešte pred začatím servisnej návštevy.

VYBERÁME PRE VÁS

Pre majiteľa úžitkového vozidla je najlepšou vizitkou čisté vozidlo. Je to skvelý spôsob ako vyniknúť a nákladovo efektívny spôsob ako vybudovať skvelý obraz o celej svojej spoločnosti.

Autoumyvárne Tammermatic sú navrhnuté tak, aby priniesli lepšie zisky pre prevádzkovateľov čerpacích staníc tým, že popri službách s pridanou hodnotou poskytujú tie najlepšie výsledky.

Na želanie môžu naši zákazníci prenechať všetky záležitosti spojené s technickými vlastnosťami strojov na nás a sústrediť sa na svoje vlastné hlavné podnikanie, zvýšenie predaja  a obratu spoločnosti.

Budúcnosť formujeme od roku 1994.

TOP