Umývacie linky pre ťažkú techniku

tammermatic slovensko umyvacie linky pre uzitkove vozidla

Rainbow Ultima

určené pre nákladné a úžitkové vozidlá

Nová umývacia linka Rainbow Ultima  je špičkovým modelom v ponuke firmy Tammermatic pre umývanie nákladných a úžitkových vozidiel. V špičkovej výbave umožňuje ako kefové, tak aj bezkefové tlakové umývanie nákladných vozidiel, špeciálnych vozidiel, traktorov a požiarnych vozidiel. Tammermatic je s viac ako 3.000 predaných umývacích liniek Rainbow najväčším európskym výrobcom umývacích liniek pre nákladné a úžitkové vozidlá. Rainbow Ultima je vybavená špeciálnym chemickým predumývaním pozostávajúcim z oscilujúcich natáčajúcich sa trysiek. V špičkovej verzii Rainbow Ultima je taktiež možné umývanie aj u veľmi komplikovaných vozidiel, ako sú napríklad cisterny, požiarne vozidlá a vozidlá na smeti.

Pre majiteľa úžitkového vozidla je najlepšou vizitkou čisté vozidlo. Je to skvelý spôsob, ako vyniknúť, a nákladovo efektívny spôsob, ako vybudovať skvelý obraz o celej svojej spoločnosti.

Výhoda umyvárok

Softvér obsahuje unikátny bezpečnostný systém fy Tammermatic, ktorý chráni stroj pred poškodením a zbytočnými poruchami, ak sa u vozidla vyskytne neobvyklé príslušenstvo ako napr. ťažné zariadenie, spojler a pod. V základnej cene je tiež ovládanie brán v umývacej hale.

Úžitkové vozidlá majú veľa miest, ktoré sú prakticky nedosiahnuteľné pri bežnom umývaní s pomocou kief. Z tohto dôvodu je tlakové umývanie stále viac dôležitejšie pri umývaní nákladných úžitkových vozidlách. Samozrejme tiež tlakové umývanie odstraňuje prach a ďalšie nečistoty pred vlastným kefovým umývaním a tým zabraňuje zbytočnému poškodeniu laku vozidiel. Pre umývanie bežných vozidiel sú využívané bežné trysky, ale pre tlakové umývanie komplikovaných vozidiel sú používané špeciálne trysky “solid stream”, ktoré umožňujú dosah prúdu vody.

Vodorovne sa pohybujúce a oscilujúce trysky zaisťujú kvalitné umývanie bokov vozidla. Pre špičkové umývanie je každá plocha vozidlá niekoľkokrát umytá lúčom vody s viacnásobným prekrytím. Podobne je riešené aj umývanie hornej, prednej a zadnej časti vozidla pomocou špeciálnej kopírujúcej strešnej lišty s oscilujúcimi tryskami na otočnej umývacej lište. Toto technické riešenie umožňuje kompletné tlakové umývanie od predného nárazníka vozidla až po zadný nárazník vozidla. Výsledkom je kompletne umyté vozidlo aj v miestach, kam sa pri umývaní nemôžu dostať kefy.

Možnosti ovládania

Rozhranie založené na internetovom prehliadači, ktoré je možné ovládať buď lokálne z panelového PC, alebo na diaľku prostredníctvom sieťového pripojenia, ak je autoumývareň pripojená k sieti.

Užívateľské rozhranie má niekoľko užívateľských úrovní s rôznymi funkciami, ktoré je možné v závislosti od úrovne použiť – čítanie alarmov, počítadlo umývania, prezeranie elektronických dokumentov uložených v užívateľskom rozhraní. V prípade poruchy je možné prečítať príčinu poruchy stroja, a to aj v prípade, že užívateľské rozhranie nespravuje žiadny personál. Týmto spôsobom je možné pripraviť sa na budúce opravy a predvídať potrebu možných náhradných dielov ešte pred začatím servisnej návštevy.

VYBERÁME PRE VÁS

Autoumyvárne Tammermatic sú navrhnuté tak, aby priniesli lepšie zisky pre prevádzkovateľov čerpacích staníc tým, že popri službách s pridanou hodnotou poskytujú tie najlepšie výsledky.

Umývacia linka je dodávaná v dvoch prevedeniach a to ako bezkartačová umývacia linka a klasická tunelová umývacia linka s kefami. Je tiež možné dodať autoumyvárne s kefami, ktoré budú umožňovať pri niektorých programoch umývanie bez kefiek.

Na želanie môžu naši zákazníci prenechať všetky záležitosti spojené s technickými vlastnosťami strojov na nás a sústrediť sa na svoje vlastné hlavné podnikanie, zvýšenie predaja a obratu spoločnosti.

Budúcnosť formujeme od roku 1994.

TOP