Našim zákazníkom zaručujeme technický náskok a silné partnerstvo

VITAJTE

Tammermatic je fínska high-tech spoločnosť, ktorá vyrába umývacie linky pre automobily, ťažké zariadenia, autobusy, koľajové vozidlá a špeciálne zariadenia.

PONUKA

Naším cieľom je vyrábať umývacie linky s absolútne najvyššou kvalitou umývania na európskom trhu. Toto riešenie používa Tammermatic už viac ako 20 rokov.

PARTNERSTVO

Našim zákazníkom ponúkame priekopnícke a spoľahlivé partnerstvo. Ku každému zákazníkovi pristupujeme jedinečne.

KVALITA

Autoumyvárne sú navrhnuté tak, aby priniesli lepšie zisky prevádzkovateľom tým, že popri službách s pridanou hodnotou poskytujú tie najlepšie výsledky.

O SPOLOČNOSTI

Skupina Tammermatic má takmer 50-ročné skúsenosti s návrhom a výrobou automatických liniek a umývacích systémov pre ťažké zariadenia.

Naše všestranné služby podporujú umývací priemysel od nákupu stroja po jeho používanie a následne údržbu. Naše služby začínajú už od prvého kontaktu.

PONUKA AUTOUMYVÁRNÍ

Autoumyvárne Tammermatic sú navrhnuté tak, aby priniesli lepšie zisky pre prevádzkovateľov čerpacích staníc tým, že popri službách s pridanou hodnotou poskytujú tie najlepšie výsledky.

Umývacia linka je dodávaná v dvoch prevedeniach a to ako bezkartačová umývacia linka a klasická tunelová umývacia linka s kefami. Je tiež možné dodať autoumyvárne s kefami, ktoré budú umožňovať pri niektorých programoch umývanie bez kefiek.

Pre majiteľa úžitkového vozidla je najlepšou vizitkou čisté vozidlo. Je to skvelý spôsob ako vyniknúť a nákladovo efektívny spôsob ako vybudovať skvelý obraz o celej svojej spoločnosti.

Budúcnosť formujeme od roku 1994.

TOP